Obec Toporec
ObecToporec

VÚC PO

Voľby do VÚC

Voľby sa uskutočnili dňa 9.11. I. kolo a II. kolo 23.11.2013, ale predseda bol zvolený v prvom kole.

 

Kandidáti na predsedu VÚC poslanec NR SR, KDH, SDKÚ a Most HÍT

Ján Bajus, 42 r., predseda humanitárnej organizácie. Zmena zdola, DÚ Slovenska

Dorota Bujňáková, JUDr. 25 r. právnik, NOVÝ PARLAMENT

Ján Hudacký, Ing., 54 r. poslanec NR SR, Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská 

Peter Chudík, MUDr., 52 r. Predseda PSK, SMER-SD, Náš kraj, Strana moderného Slovenska

Vladimír Klein, Ing. 61 r. riaditeľ mestského podniku, ĽS Naše Slovensko

Anton Korba, Ing., 58 r. manažér, nezávislý kandidát

Jozef Mihalčin, Ing. 54 r. podnikateľ SĽS

Štefan Straka, Mgr. 53 r. starosta obce, KSS

Ľubomír Vasilišin, Ing., 49 r. daňový poradca, 7 statočných

Kandidáti na poslancov

Peter Bendík Mgr. 31 starosta Vlková Kežmarok Vlková 130 Strana moderného Slovenska

Štefan Bieľak JUDr. 38 právnik Spišská Belá Kežmarok Tatranská 750/30 SMER - SD

Stanislav Čajka 58 živnostník Kežmarok Kežmarok Južná 1/3 ÚSVIT

František Depta Bc. 51 podnikateľ Spišská Belá Kežmarok Nová 274/29 Nezávislý kandidát

Radoslav Dovjak Mgr. 34 pedagogický zamestnanec Ľubica Kežmarok Gen. Svobodu 23 SNS

Peter Duda Mgr. 39 starosta obce Veľká Lomnica Kežmarok Tatranská 229 SMER - sociálna demokracia

Štefan Džurný Ing. 47 stavebný inžinier Červený Kláštor Kežmarok Červený Kláštor 81 Nezávislý kandidát

Ján Ferenčák PhDr., Mgr. 39 prednosta Okresného úradu Kežmarok Kežmarok Zochova 46 SMER - SD

Michal Gáborčík Mgr. 41 SZČO Kežmarok Kežmarok J. Záborského 2337/1 Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)

Jozef Grivalský 47 starosta obce Krížová Ves Kežmarok Krížová Ves 34Kresťanskodemokratické hnutie;

Jozef Harabin Ing. 56 primátor mesta Spišská Stará Ves Kežmarok Jesenského 378/5 SMER - sociálna demokracia

Veronika Havírová Ing. 58 SZČO Kežmarok Kežmarok Suchá hora 42 Slovenská národná strana

 Pavel Hudáček 52 starosta obce Lendak Kežmarok Revolučná 37 Kresťanskodemokratické hnutie; 

Ladislav Hužík MVDr. 59 veterinárny lekár Kežmarok Kežmarok Gen. Štefánika 2 Slovenská národná strana

Peter Ježík 47 vedúci polesia Spišská Belá Kežmarok Družstevná 986/61 Ľudová strana Naše Slovensko

Vladimír Klein Ing. 61 riaditeľ mestského podniku Spišská Belá Kežmarok Slovenského národného povstania 

Michal Kovalčík Mgr. 27 technik BOZP a PO Vrbov Kežmarok Vrbov 230 Slovenská národná strana

Bartolomej Kubik 40 majster odborného výcviku Ľubica Kežmarok Gen. Svobodu 125 Komunistická strana Slovenska

Jozef Kuna 49 viceprimátor Spišská Belá Kežmarok 1. mája 15 Nezávislý kandidát

Slavomír Majerčák Ing. 43 starosta obce Lechnica Kežmarok Lechnica 23Kresťanskodemokratické hnutie; 

Jana Majorová Garstková Mgr. 32 riaditeľka Združenia región"Tatry" Kežmarok Kežmarok Severná 1480/6 NK

Zlatica Martančíková Ing. 42 SZČO Kežmarok Kežmarok Košická 10 Slovenská národná strana

Michal Neupauer Mgr. 41 štátna služba Lendak Kežmarok Tatranská 908/90A Nezávislý kandidát

Milan Paluba 68 pracovník SBS Ľubica Kežmarok Športová 21 Magnificat Slovakia

Katarína Petijová 47 živnostník Kežmarok Kežmarok Huncovská 26 PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas

Zoltán Pišta 61 zvárač Rakúsy Kežmarok Rakúsy 224 Nezávislý kandidát

Kamil Pompa 47 rómsky aktivista Stráne pod Tatrami Kežmarok Stráne pod Tatrami 221 Strana rómskej koalície - SRK

Jozef Potanko PhDr. 56 starosta obce Toporec Kežmarok Tatranská 14/271Kresťanskodemokratické hnutie; 

Andrej Rusňák Dpt. 63 technik Spišská Belá Kežmarok Zimná 35 Magnificat Slovakia

Antónia Semaňáková Mgr. 40 odborný referent Ľubica Kežmarok Gen. Svobodu 40 Nezávislý kandidát

Pavol Slovík MUDr. 50 lekár Spišská Belá Kežmarok Popradská 64 SMER - sociálna demokracia

Juraj Švedlár 58 kultúrno-osvetový pracovník Kežmarok Kežmarok Priekopa 15 Nezávislý kandidát

Bystrík Václav Ing. 56 starosta Rakúsy Kežmarok Rakúsy 114 Kresťanskodemokratické hnutie; 

Pavol Vilček PhDr., Ing. 44 diecézny riaditeľ Žakovce Kežmarok Žakovce 79 Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)

Ján Zelizňak Ing. 61 živnostník Stará Lesná Kežmarok Okružná 216/4 NÁŠ KRAJ

 

Výsledky v obci/kraji :

Na predsedu Vyššieho územného celku PSK

Peter Chudík ........................................................................................................52/69455

Ján Bajus  ............................................................................................................... 10/3286

Dorota Bujňáková ....................................................................................................4/3932

Ján Hudacký ...........................................................................................................60/39105

Vladimír Klein ........................................................................................................10/2207

Anton Korba   ..........................................................................................................5/3357

Jozef Mihalčin .........................................................................................................2/1343

Štefan Straka .............................................................................................................5/3712

Ľubomír Vasilišin.......................................................................................................2/2748

Výsledky volieb na poslancov PSK /prví piati sú zvolení/

Štefan Bieľak ...........................................................................................................43/3342

Pavol Slovík ..............................................................................................................24/2587

Jozef Grivalský .........................................................................................................39/1970

Pavel Hudáček ..........................................................................................................33/1953

Jozef Harabin ............................................................................................................17/1927

Peter Bendík................................................................................................................. 10/488

Stanislav Čajka .............................................................................................................  4/366

František Depta ..............................................................................................................9/704

Radoslav Dovjak ............................................................................................................6/284

Peter Duda ....................................................................................................................17/1245

Štefan Džurný ...............................................................................................................12/819

Ján Ferenčák ..................................................................................................................14/1262

Michal Gáborčík ..............................................................................................................2/1200

Veronika Havírová ........................................................................................................4/470

Ladislav Hužík ..................................................................................................................3/334

Peter Ježík .........................................................................................................................3/437

Vladimír Klein ..................................................................................................................9/694

Michal Kovalčík   .............................................................................................................4/236

Bartolomej Kubik   ...........................................................................................................2/190

Jozef Kuna ................ .......................................................................................................7/642

Slavomír Majerčák ........................................................................................................28/1437

Jana Majorová Garstková ...............................................................................................9/1019

Zlatica Martančíková .......................................................................................................6/239

Michal Neupauer ..............................................................................................................7/669

Milan Paluba ....................................................................................................................6/212

Katarína Petijová ..............................................................................................................3/539

Zoltán Pišta .......................................................................................................................2/681

Kamil Pompa ...................................................................................................................12/305

Jozef Potanko ..................................................................................................................147/966

Andrej Rusňák .................................................................................................................11/287

Antónia Semaňáková ........................................................................................................7/512

Juraj Švedlár ......................................................................................................................8/729

Bystrík Václav ...............................................................................................................29/1899

Pavol Vilček ....................................................................................................................8/1012

Ján Zelizňak .....................................................................................................................1/165

Počet zapísaných voličov 1291. V obci sa volieb zúčastnilo 177 občanov platných bolo 174 hlasovacich lístkov. 

Účasť voličov vo voľbách je  minimálna a to 13,72 %. 

Kontakt

OBEC TOPOREC
Námestie sv. Michala 76/2
059 95 Toporec

Tel.: 052 / 458 40 46
outoporec@slnet.sk

www.toporec.sk
IČO: 00 326 631

DIČ 2020697316

VÚB Banka: oooooooooooo

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Slovak Spanish

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Mapový portál obce

mapový portálVážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať aktuálne informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci.